На вулиці Сонячній та Кооперативній провели частковий ремонт доріг на ділянках, які не мали твердого покриття. На дороги висипали близько 180 тонн грансуміші та щебня.

Матеріал для ремонту було закуплено Погребищенською міською радою та виділено для громади Гопчиці в цьому році. Технікою, що розвозила та розрівнювала матеріал, забезпечив керівник гопчицького фермерського господарства “Дружба-Л” Олексій Лісовий. Місцеві мешканці також долучились з допомогою ремонту дороги.

“Нам вдалось засипати проблемну частину дороги по вулиці Кооперативній, яка веде до школи і якою постійно ходять діти. Ця частина вулиці постраждала після весняно-літніх повеней, коли вода вимила значну ділянку дороги. На вулиці Сонячній взагалі було відсутнє тверде покриття.

Закупленого і виділеного обсягу матеріалу для Гопчиці, звісно, дуже мало. Але це все, що ми отримали для ремонту у 2021 році, тому намагались раціонально розподілити грансуміш відповідно до критичності дорожнього покриття. Сподіваюсь, наступного року громада Гопчиці отримає значно більше ресурсу і ми зможемо відремонтувати дороги на більшій кількості вулиць.

Дякую керівнику господарства Олексію Лісовому за виділену для ремонту техніку, а місцевим мешканям за те, що проявили активність та допомогли підсипати ділянки дороги швидко і вчасно”.

зазначає староста села Роман Прилуцький