Протягом останніх місяців в Гопчиці проводили роботи з благоустрою територій, до яких долучились вчителі та учні гопчицької школи, працівники культури та дитячого садка, представники рибного господарства та фермерського господартсва “Дружба-Л”.

За цей час в селі провели дві весняні толоки, під час якої впорядкували та прибрали територію на в’їзді в село, а також біля сміттєзвалища.

Протягом декількох тижнів відбулось прибирання центральної дороги, чистка та побілка бордюрів, дерев, стовпів та дорожніх обмежень.

А до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги провели впорядкування території довкола пам’ятника односельчанам, які загинули у роки війни.

Представники рибного господарства, яке очолює Тетяна Вощило, пофарбували місток на центральному ставку.

В свою чергу працівники культури та дитячого садочку пофарбували забор та лавки біля пам’ятника на центральній площі Гопчиці.

А фермерське господарство “Дружба-Л”, яке очолює Олексій Лісовий, надало техніку для виконання важких робіт та перевезення вантажів.

Також напередодні Великодня та Провідної неділі на сільському кладовищі впорядкували територію, вивезли 11 машин сміття (sic!) і завезли 6 машин піску та 5 машин землі.

“В центральній громаді створене комунальне підприємство, в Гопчиці працює один його парцівник, проте впоратись із таким об’ємом робіт з благоустрою територій він, на жаль, не може. Тому ці роботи доводиться проводити власними силами всієї громади – з допомогою небайдужих односельчан та підприємств, які працюють в Гопчиці. Весняні толоки та прибирання села вже стали нашою доброю традицією, було добре, якщо би до цієї справи долучалась більша кількість людей, адже все це ми робимо для спільного блага і користування. Щиро вдячний кожному, хто долучився і допоміг впорядкувати наше село в цьому році!” – зазначив староста Гопчиці Роман Прилуцький.