У пятницю, 16 квітня, в Гопчиці пройшла друга весняна толока у цьому році перед Великоднем. Вдалось впорядкувати та прибрати територію на в’їзді в село, а також біля сміттєзвалища.

До толоки долучились – староста села, працівники закладів культури та небайдужі односельчани. Голова фермерського господарства “Дружба-Л” Олексій Лісовий надав техніку (бульдозер і трактор) для збору та впорядкування великих об’ємів сміття.

Дякуємо усім односельчанам, хто долучився до прибирання за витрачений час та зусилля.

“Вже багато років поспіль ми збираємось з активною частиною нашої громади на весняну толоку перед Великоднем, щоб впорядкувати та прибрати територію нашого села. На жаль, до толоки долучається незначна кількість жителів Гопчиці. Проте, навіть такою невеликою, але активною командою, цьогоріч нам вдалось упорядкувати місця довкола сміттєзвалища та в’їзду в село. Усім нам варто пам’ятати, що ніхто, крім нас не буде наводити лад у нашому селі. У нас немає комунального підприємства або спеціальних служб, які можуть виконати роботи з благоустрою замість самих жителів. Те, в яких умовах ми живемо, як виглядає наше рідне село – залежить тільки від нас!” – каже староста Гопчиці Роман Прилуцький.

Перед тим у вівторок, 13 квітня, провели першу толоку на тому ж місці.