Після засідання колегії РДА сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький запросив першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, який перебував з візитом в районі, відвідати Гопчицю і оглянути будівництво нової школи.

Перший заступник голови облдержадміністрації побачив відсоток готовності нового приміщення. Намагаючись визначити з джерелами фінансування об’єкта, він зазначив, що потрібно говорити предметно, і для початку порадив найближчим часом подати заявку на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. А для того, аби школа, яка розрахована на 240 учнів, використовувалася максимально ефективно, посадовець запропонував об’єднати її з дошкільним навчальним закладом. А оскільки нині в Гопчиці є 150 дітей шкільного віку, а в місцевому садочку ще 40 дошкільнят, то подібний сценарій розвитку подій видається найвірогіднішим.

Голова районної ради Сергій Волинський запевнив, що проектно-кошторисна документація, на яку з бюджету сільської ради виділено 150 тис. грн., а з районного – 50 тис. грн., буде готова в стислі строки. Адже проект добудови навчального закладу наразі розглядається Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Начальник відділу освіти Зінаїда Бутенко додала, що батьки готові в якості спонсорської допомоги провести оздоблювальні роботи в приміщенні нової школи.

Фінансовий директор ФГ “Дружба-Л” Олексій Лісовий також пообіцяв сприяння у добудові.

Підсумовуючи почуте, Андрій Гижко запевнив, що шанс у школи бути добудованою таки є, залишається докласти зусиль на місці, аби процес зрушив.

За матеріалами газети “Колос”