Волонтерська група Погребищенського району зустріла на передовій зони Операції об’єднаних сил (ООС) наших земляків – Миколу Павленка та Івана Дибського. 

Хлопці розповіли волонтерам про умови служби, забезпечення та бойову обстановку на лінії розмежування.

До свята Покрови волонтери доставили чергову продуктову допомогу від громади Гопчиці на Донбас, зокрема відвідали Часів Яр, де служить Микола Павленко.

На цей раз передачу від Гопчиці збирали вулиці Веселівка і Сонячна.

За декілька днів вдалось зібрати картоплю, яблука, червоний буряк для борщу і зелень, домашню консервацію і компоти, сало, цукор, олію, солодощі, чай та каву.

Серед іншого Гопчицька громада передала бійцям домашніх оселедців, які готували працівниці дитячого садочку, а рибу надало Погребищенське рибне господарство (керівник Тетяна Вощило), а також яйця від ПП “Веремій” (директор Юрій Жорняк).

Все це доставили до Гопчицького Будинку культури, згодом продукти завантажили у автівку волонтерської  групи, в складі якої перебуває наш односельчанин Микола Луценко, і вирушили на Схід України.

“Від імені всієї Гопчицької громади вітаю наших земляків, які воюють на Донбасі, з Днем захисника України, Покровою Пресвятої Богородиці і Днем Українського козацтва. Цей день – свято чоловіків та жінок, які боронили Україну колись і боронять її сьогодні. Дякуємо вам за службу, за нашу безпеку, мирне небо і спокійний сон. Також дуже дякую усім небайдужим односельчанам, які долучились до збору і приготування передачі від нашої громади. Завдяки нашій згуртованості і спільній праці в тилу – ми зможемо перемогти агресора на передовій“, – зазначив сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.