У День захисту дітей в Гопчиці відновив роботу дитячий садок, який тимчасово зупинив роботу після початку повномасштабної війни росії проти України.

У середу, 1 червня, для дітей Гопчиці влаштували свято перед відкриттям дитячого садочку. У Будинку культури для них провели низку розваг та цікавих конкурсів.

До відновлення роботи закладу працівники садочку разом із батьками працювали над облаштуванням території, а саме: пофарбували забор, обкосили прилеглу територію та підчистили дерева на території садочку.

“Велика подяка працівникам дитячого садочку, що долучились і допомогли підготувати заклад до відновлення роботи у такий непростий час. Хочу подякувати: Тетяні Копецькій, Любі Літвін, Людмилі Чепис, Тамарі Старунь, Оксані Прилуцька, Віктору Саліженку, Штипурі Л.О., а також директору Будинку культури Олексію Лабенку, директор Музею історії села Михайлу Петренку, нашим техпрацівникам Миколі Гнатюку та Анатолію Глуханюку. Крім того, окрема подяка батькам, які долучились до прибирання: Світлані Вітчіновій, Марині Завальній та Коваленко Наталії. Все, що ми робимо — це для наших дітей, для нашої громади, для нашого майьутнього”.

— зазначив староста Гопчиці Роман Прилуцький.