До Дня захисника України волонтерська група Погребищенського району доставила нашим землякам у зону АТО чергову допомогу. На цей раз маршрут групи проліг через Маріуполь, Гнутове, Донське, Костянтинівку, Бахмут, Карлівку, Попасну, Соледар, Рівнопіль і Волоноваху.

Під час поїздки волонтери зустрілись з нашими земляками-учасниками АТО, а саме: А.Сватком, С.Репніцьким, Р.Музенком, О.Ящуком, В.Бондарем, О.Коржем, та Р.Андрущуком.

Зазначимо, що вже вп’яте в цьому році у Гопчиці головою села Романом Прилуцьким та активістом Миколою Луценком організовано збір необхідних продуктів та речей – овочів, домашньої консервації, сала, кави, чаю, солодощів, цигарок та ін.

Звіт голови села Романа Прилуцького про збір продуктів та коштів для бійців АТО

з 01.05.2016 по 14.10.16

“Завершили відправлення залишку продуктів, які були зібрані мешканцями Гопчиці для воїнів АТО. Загалом волонтерська група, до складу якої входить і мешканець Гопчиці Микола Захарович Луценко, здійснила п’ять поїздок на Схід. Тепер можна підвести підсумок та подякувати тим, хто доклав зусиль для реалізації доброї справи”, – зазначив голова села.

фото 2 (2)

фото 2 (1)

За його словами, було зібрано та доставлено:

– понад 1,5 тонни картоплі
– майже 70 кілограмів моркви
– 25 кілограмів столового буряку
– 7 кілограмів помідорів
– 60 кілограмів цибулі
– 7 кілограмів часнику
– 9 літрів меду
– 37 банок (по 0,5 л) варення
– 9 літрів олії
– 16 кілограмів крупи
– 5 пачок макаронів
– 12 банок (по 0,5 л) тушківки
– 19 банок (по 3 л) та 17 банок (по 1 л) консервованих огірків та помідорів
– 22 банки (по 0,5 л) консервованих кабачків та аджики
– 19 банок (по 0,5 л) консервованих салатів-асорті
– 4 пачки (по 500 г) кави
– 1 кілограмів чаю
– 14 банок (по 3 л) та 14 банок (по 0,5 л) сала та смальцю
– 12 кілограмів яблук
– шампунь, мило

Сільський голова Роман Прилуцький: “Дякую всім небайдужим мешканцям нашого села, хто долучивсь до здачі продуктів харчування. Також хочу подякувати Недошовенку Роману Леонідовичу та Гнатюку Миколі Миколайовичу, які щоденно об’їжджали одну–дві вулиці, щоб зібрати продукти та перевезти їх до Будинку культури. Також велика подяка тим, хто постійно займався завантаженням і розвантаженням продуктів, а згодом їх сортуванням та пакуванням – Саліженко Тетяні Степанівні, Ващенко Наталії Миколаївні, Саліженку Віктору Олександровичу, Петренку Михайлу Дмитровичу. Допомагали збирати допомогу бійцям в АТО також Злобін Вадим Петрович та Злобіна Валентина Захарівна.

Окремо хочу подякувати Лісовому Олексію Платоновичу за забезпечення наших волонтерів пальним та коштами на зворотню дорогу. Крім того, дякую працівницям їдальні “Дружба-Л”Саліженко Надії Петрівні, Грабійчук Катерині Михайлівні, Прилуцькій Наталії Іванівні, – які до свята Спаса приготували нашим захисникам вареники, запечене м’ясо, сало та пироги з яблуками.

До передачі провізії в АТО долучився Жорняк Юрій Миколайович, його підприємство “Веремій” передало нашим воїнам столові яйця 1 категорії. Також допоміг Погребищенський рибгосп, який знаходиться в Гопчиці. Зокрема Вощило Олександр Іванович з працівниками забезпечили рибою, а працівниці рибгоспу – Андрощук Міла Анатоліївна та Мельник Ліда Федорівна – приготували домашні оселедці.

Осторонь не лишились і власники торгівельних точок – Дибський Олександр Дмитрович, Шевчун Василь Миколайович, Малик Олекса Павлович і Мотруніч Микола Федорович. Вони забезпечили приготування домашніх оселедців – приправами, олією, оцтом, банками та кришками.

Також хочу подякувати депутатам Гопчицької сільської ради – Ващенко Наталії Миколаївні, Сурковій Наталії Степанівні, Коваленко Ларисі Миколаївні, Максименко Галині Миколаївні, Шевчук Наталії Володимирівні, Штепурі Лідії Олексіївні, Саліженко Ользі Філімонівні, – які пояснили своїм виборцям важливість такої акції і змогли до Дня захисника вітчизни зібрали кошти. Загалом було зібрано 5572 гривні. Окремо хочу подякувати Гнатюку Ігорю Сергійовичу, який передав на потреби земляків-бійців АТО 1400 гривень. Тож загальна сума склала 6 972 гривні. На ці кошти було закуплено: чай (824 грн), кава (1876 грн), цигарки (1900 грн), сало (1300 грн), солодощі (872 грн). Транспортні витрати (200 грн).

В підсумку благодійної акції від імені всієї Гопчицької громади хочу подякувати нашим волонтерам – Скарбовійчуку Сергію Миколайовичу, координатору волонтерської допомоги у Погребищенському районі, та нашому односельцю Луценку Миколі Захаровичу, який протягом цього періоду був гарантом та зв’язковим ланцюжком з нашими воїнами”.