Актив жителів Гопчиці в суботу, 23 квітня, викопав криницю для худоби на пасовиську.

Пропозицію сільського голови Романа Прилуцького підтримав Борис Степанович Ходак, який професійно займається копанням криниць. Він погодився безкоштовно викопати криницю на полі, де місцеві мешканці випасають домашніх корів.

“Відсутність водойми на пасовиську змушувала пастухів раз на день гонити худобу через все село до центрального ставу на водопій. Це все відбувалось в декількох десятках метрів від пляжу, де влітку купаються діти. Виникла ідея викопати криницю на пасовиську, яка б дозволила пастухам набирати воду для худоби і не гонити її до ставу”, – розповів сільський голова.

Протягом дня чоловікам вдалось викопати криницю на шість пудел вглиб, зробити довкола неї дерев’яний тин та встановити “журавель”, з допомогою якого можна буде легко набирати воду.

“Я дуже вдячний Борису Степановичу за його ініціативу та роботу, а також всім чоловікам, які погодились пожертвувати своїм вільним часом і допомогти реалізувати цей задум. Сподіваюсь, що односельчани будуть за це також вдячні”, – зазначив Роман Прилуцький.