У суботу, 6 липня, громада Гопчиці святкувала Івана Купала. Цьогоріч свято вперше пройшло на відремонтованому сільському стадіоні, адже на площі біля Будинку культури вже мало місця для масштабних святкувань.

Проведення свята цього року також фінансово забезпечив керівник гопчицького фермерського господарства “Дружба-Л” Олексій Лісовий.

За його кошти розпочали ремонт стадіону – встановили лавки для глядачів, забор довкола стадіону та облаштували новий заїзд.

На гостей свята чекала концертна програма – купальські пісні, українська поезія, хлопці з духового оркестру грою на інструментах задавали ритму свята. Звісно, були й купальські хороводи та стрибки через багаття.

Дітей на святі пригощали безкоштовним поп-корном та солодкою ватою, вони також могли насолодитися стрибками на батутах та участю у різноманітних цікавих конкурсах і вікторинах. Зокрема, гості змагались у вікторині від народного музею історії Гопчиці за звання кращого краєзнавця нашого краю.

На святі працювали місцеві підприємці, які пригощали гостей традиційними наїдками і напоями.

Наприкінці святкування Івана Купайла гості насолоджувались світло-звуковим шоу.

За безпекою на святі слідкували працівники МЧС, поліції та медики.

Цього ж дня в Гопчиці розпочалась експедиція фотографів, які незабаром презентують на виставці в селі свої роботи.

“Приємно, коли люди в Гопчиці згуртовуються і для спільної справи, і для святкувань та спільного відпочинку. Ми не стоїмо на місці, а постійно розвиваємося, саме тому в цьому році відсвяткували на оновленому стадіоні, адже біля Будинку культури усі гості свята не вміщаються.

Гопчиця оживає на такі масові заходи, а в село на свята приїжджає багато гостей зі столиці та інших міст. Це свідчить про те, що Гопчиця цікава людям, вони хочуть пізнати її ближче і відчути її неймовірну енергетику”, – каже сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.

Наступного дня після святкування небайдужі односельчани зібрались на прибирання стадіону.

Фото: Вікторія Биліна, Роман Прилуцький, Наталія Коломієць

Відео: Олександр Сачок