В гопчицькій бібліотеці запрацював безкоштовний Wi-Fi – тепер кожен мешканець села може підключитись тут до інтернету. Щоправда для того, щоб ввести пароль та підключитись до мережі, користувачам необхідно його спершу вгадати. Зробити це зовсім не складно – потрібно пригадати дату народження видатного українського поета Тараса Шевченка (формат дати є на підказці, що знаходиться в бібліотеці).

 

“Ми давно планували осучаснити нашу сільську бібліотеку, зробити її цікавою для молоді та всіх інших мешканців Гопчиці. Сподіваюсь, проведення wi-fi сприяє тому, що молоді люди будуть більше часу проводити в бібліотеці, і використовуватимуть інтернет не лише з розважальною, а й з освітньою метою. Адже саме в інтернеті наразі зосереджений максимум знання всього людства, і мені радісно, що Гопчиця поступово та впевнено йде шляхом інтернетизації”, – коментує сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.

Нагадаємо, раніше біля Будинку культури було встановлено міні-формат бібліотеки – “вільну бібліотеку”. Цей формат наразі є дуже популярним в усьому світі.

Його суть полягає в тому, що книги в скриньці на вулиці може взяти кожен, хто забажає, натомість згодом має принести іншу. Таким чином відбувається обмін книгами, журналами та газетами.