Вже втретє в Гопчиці відбувся #ВодохрещаFest – фестиваль присвячений святкуванню Водохреща.

Цьогоріч на свято завітала рекордна кількість гостей – з Погребищ, Вінниці, Києва, Маріуполя, а також Старостинець, Кулешева, Ширмівки, Саражинець та багатьох інших сіл району.

Гостей свята зустрічали музикою хлопці з гопчицького духового оркестру.

Після святкової молитви і освячення води, під супровід з колядок і щедрівок охочі купались в ополонці. Кожен, хто занурився до льодяної води, отримав пам’ятну грамоту. Щиро дякуємо хлопцям, які традиційно вже третій рік поспіль вирізають хрест і готують ополонку до свята.

Свято розпочалося вітальними словами голови сільської ради Гопчиці Романа Прилуцького та голови громадської організації “Серце ПоділляСергія Кушніра.

Ведучою заходу була Наталя Ващенко їй допомогала Ганна Кичій. Для гостей свята проводили цікаві конкурси, під час яких розігрували призи та сувеніри із символікою Гопчиці.

Призовий фонд конкурсів забезпечили: об’єднання #ReLoad, директор місцевої птахофабрики “ВЕРЕМІЙ” Юрій Жорняк, директор ТОВ “Погребищенський завод Ідеал” Олег Шклярський та підприємці торгових точок – Олександр Дибський, Василь Шевчун, Олексій Малик і Микола Мотруніч.

Кубки для переможців хокейного турніру забезпечив голова громадської організації “Серце Поділля” Сергій Кушнір.

Юрій Колотуцький від фермерського господарства “ФГ Колотуцького О.Л.” надав тюки для облаштування майданчику.

Майстриня, уродженка Гопчиці Олександра Коротка представила гопчицькій громаді свою творічість – авторські розмальовані тарілки. Одну зі своїх робіт Олександра подарувала краєзнавчому музею Гопчиці.

Свято продовжилось танцями, співами та частуванням. Гості мали змогу спробувати смажену картоплю, шашлики, канапки, глінтвейн та домашні солодощі. Також майстрині продавали свої вироби – браслети та інші вироби ручної роботи від майстринь з вишивки Тетяни Мельник і Ольги Бердиш, мило власного виробництва від Тані Грабійчук, масажні подушки з крупою від Антоніни Бердиш, імбирне печиво від Руслани Суської, цукерки власного виробництва та домашні вина від Анни Шайгородської.

Водночас гості фестивалю відвідували краєзнавчий музей, де директор Михайло Петренко проводив екскурсії.

На #ВодохрещаFest Олександр Любонько облаштував точку прокату ковзанів, тож діти й дорослі могли досхочу покататись на ковзанці.

Після привітання гостей фестивалю розпочався хокейний турнір між гопчицькими командами “Лівий берег” (капітан Олександр Ващенко) і “Правий берег” (капітан Руслан Штепура) та командою з Погребищ (капітан команди Микола Прусак).

В результаті запеклої боротьби із рахунком 6:5 перемогла погребищенська команда.

Кращими гравцями турніру команди визначили Сергія Крупенка з Погребищ, Сергія  Недошовенка та Віктора Науменка. Сільський голова Роман Прилуцький подякував гравцям турніру і нагородив призами й кубками учасників.

“Вже третій рік поспіль Гопчиця приймає гостей на святкуванні Водохреща. Цього року ми були щасливі зустріти на святі не лише мешканців села, а й численних гостей з інших сіл та міст. Святкування вдалось на славу, а фестиваль #ВодохрещаFest вже став доброю традицією села. Дякую усім, хто долучився до підготовки, організації та проведення свята!”, – каже сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.