Громада Гопчиці вчетверте провела #ВодохрещаFest – фестиваль присвячений святкуванню Водохреща. З кожним роком на фестиваль приїжджає все більше й більше людей. Цьогоріч на свято завітали гості – з Погребищ, Вінниці, Києва, а також багатьох інших сіл Погребищенського району – Старостинець, Кулешева, Ширмівки, Саражинець та ін.

Вранці настоятель гопчицького храму Кузьми й Дем’яна отець Іоан провів святкове богослужіння та освячення води на центральному ставку. Після цього усі охочі занурювались в крижану воду та отримали пам’ятні грамоти.

Гостей #ВодохрещаFest зустрічали музикою хлопці з гопчицького духового оркестру під керівництвом Олексія та Михайла Лабенків.

Об 11:00 учасники фестивалю приєдналися до всеукраїнської акції #PS752незабудемо, яка була присвячена жертвам рейсу Тегеран-Київ PS 752. Водії натисли автомобільний сигнал у знак солідарності з усією країною, яка зустрічала в цей час тіла українців в аеропорту Бориспіль.

Ведучою заходу була Наталя Ващенко, для гостей свята проводили цікаві конкурси, під час яких розігрували призи та сувеніри із символікою Гопчиці.

Розписані тарілки від Шури Короткої

Розписані тарілки від Шури Короткої

На фестивалі колядував гурт педагогічного колективу гопчицької школи “Мальви”.

Колядували та щедрували працівники відділу культури та туризму Погребищенської райдержадміністрації під керівництвом Галини Кравчук.

Цьогоріч призовий фонд для конкурсів на святі забезпечив директор феремерського господарства “Дружба-Л” Олексій Лісовий, а також В’ячеслав та Юрій Бабієнки, які  виготовили дерев’яні медалі із символікою Гопчиці.

Свято продовжувалось танцями, співами та частуванням. Гості мали змогу спробувати смажену картоплю, шашлики, канапки, глінтвейн та домашні солодощі.

На фестивалі працював загін рятувальників ДСНС, національної поліції та “швидкої допомоги”.

Щиро дякуємо хлопцям, які напередодні свята облаштували зручне місце для купання.

Також дякуємо керівнику феремерського господарства “Дружба-Л” Олексію Лісовому за надану техніку та щебінь для підготовки майданчику, а також забезпечення електроенергії. Крім того, дякуємо Віталію Бондаруку за співпрацю та допомогу.

Окрема вдячність підприємцям, які пригощали гостей фестивалю гарячими стравами,  смаколиками та напоями.

“Цього року зима видалась без снігу та морозу, тому нам не вдалось провести традиційний хокейний турнір і катання на ковзанах. Але, попри це, завдяки нашій згуртованості та креативності, ВодохрещаFest пройшов надзвичайно цікаво та активно. Підтвердження тому була рекордна кількість людей на святі, в Гопчицю приїхали люди з усього району, з Вінниці, Києва та інших міст України. Дякую нашій активній громаді за організацію фестивалю, драйв, чудовий настрій та гостинність”, – каже сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.

Наступного дня гопчицький актив знову зібрався, щоб прибрати територію проведення фестивалю.

Дивитись І частину фотогалереї з #ВодохрещаFest 2020

Дивитись ІІ частину фотогалереї з #ВодохрещаFest 2020

Дивитись ІІІ частину фотогалереї з #ВодохрещаFest 2020

Як #ВодохрещаFest пройшло в минулому році читайте за посиланням.

Фото: Шура Коротка