В четвер, 19 січня, мешканці Гопчиці зібрались біля сільського ставка, щоб відсвяткувати Водохреща. На фестиваль завітали не тільки жителі Гопчиці. Були тут і гості з Погребищ, Старостинець та довколишніх сіл.

На початку свята настоятель гопчицького храму безсрібників Косьми і Даміана отець Іоан освятив воду ставу.

Після цього розпочався ВодохрещаFest. Декілька сотень відчайдухів скупались в ополонці.

Хто купався в ополонці отримали пам’ятки

Педагогічний колектив “Берегиня” вітав усіх святковими колядками, щедрівками та віршами. Крім цього, для гостей фестивалю проводили веселі конкурси з призами.

Гопчицький духовий оркестр створював музичну атмосферу впродовж фестивалю.

На фестивалі діти та дорослі досхочу катались на ковзанах.

Гостей свята безкоштовно пригощали шашликами, смаженими крильцями, юшкою та глінтвейном.

Водночас гості могли добровільно здати кошти в скриньку для учня Погребищенської школи №1 Антона Фесюка, в якого виявили злоякісну пухлину м’яких тканин грудної клітки. На жаль, мати покинула четверо дітей, ї їх наразі виховує бабуся. На його лікування на ВодохрещаFest зібрали 1240 гривень, також 1100 гривень зібрала Гопчицька школа.

Після цього розпочався хокейний турнір, в якому змагались команди з лівого та правого берегів Гопчиці. Гра була дуже активна та запекла. Перемогла команда з лівого берега.

В кінці турніру організатори фестивалю визначили найкращих гравців. Ними стали Борис Ходак і Василь Максименко. Найкращі учасники турніру отримали пам’ятні кубки та грамоти.

Гопчицька громада дякує керівнику фермерського господарства “Дружба-Л” Олексію Лісовому за фінансування заходу.

Голова Гопчиці Роман Прилуцький щиро дякує всім активним мешканцям Гопчиці, які допомогли провести і відсвяткувати ВодохрещаFest:

Завдяки активу Гопчиці наше село вперше відсвяткувало Водохреща з таким розмахом! Будемо робити все можливе, щоб ВодохрещаFest став постійним фестивалем у Гопчиці“.