Вже другий рік поспіль 19 січня на Водохреща в Гопчиці пройшов фестиваль #ВодохрещаFest.

Цього року метою заходу був збір коштів на лікування нашої односельчанки, важкохворої Цегельнюк Галини Іванівни. Після заходу 20% з продажу сувенірної продукції (магнітів, наліпок і ручок), а також усі кошти зібрані до скриньки благодійних внесків, було передано дочці Галини Іванівни. Загалом вдалось зібрати 2 514 гривень.

На свято завітали місцеві мешканці, гості з навколишніх сіл та міста Погребище. Після святкової молитви і освячення води, під супровід колядок і щедрівок у виконанні педагогічного колективу “Мальви” охочі купались в ополонці.

Ведуча заходу Марія Стрибкова розважала присутніх цікавими конкурсами, під час яких розігрували призи від місцевої птахофабрики “ВЕРЕМІЙ” (директор Юрій Жорняк), а також фірмові футболки та інші сувеніри із символікою Гопчиці.

Духовий оркестр під супроводом музичного керівника Олексія Лабенка додав святу запального такту і  колориту.

Цього року гостею #ВодохрещаFest була майстриня вишивки Олена Тригуб, яка провела майстер-клас з народного танцю. Захопленню присутніх не було меж.

На фестивалі діяла ярмарка, на якій були представлені вироби майстрів ручної роботи та різні смаколики.

Учасники фестивалю мали змогу придбати імбирне печиво від Руслани Суської; цукерки власного виробництва та домашні вина від Анни Шайгородської; брошки, сережки, браслети та інші вироби ручної роботи від майстрині з вишивки Тетяни Мельник; банні набори і мила ручної роботи від Юлії Поліш. Юлія разом із Наталією Бондарець є засновниками студії дизайну “WEDDING DREAM–ART” у місті Погребище – займаються професійним оформленням весіль, днів народжень та інших подій, – допомогли в підготовці фестивалю. Рекомендуємо!

Друзі, я вам всім вдячний за той позитив і гарний настрій, який ви дарували гостям заходу! За знайомство з усіма цими прекрасними та талановитими людьми я вдячний Миколі Бердишу. З вами навіть у хрещенські морози тепло на душі. Окремо хочу подякувати Олексію Лісовому – головному меценату заходу, адже кожне свято потребує певних матеріальних витрат. Так і в нашому випадку без фінансової підтримки місцевого господарства “Дружба-Л” не обійшлось проведення #ВодохрещаFest. Особливо хочеться подякувати за смачний шашлик, вареники, юшку та глінтвейн. Все це могли безкоштовно куштувати гості свята“, – каже сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.

Після купання в ополонці людей пригощали гарячою юшкою, рибу для якої надало рибне   господарство (директор Тетяна Вощило). Власним рецептом приготування юшки поділилась Міла Андрощук.

Також гостей фестивалю запашними пирогами і смаженими крильцями безкоштовно пригощали підприємці – Дибський Олександр з дружиною Наталею.

Гості #ВодохрещаFest завітали також до Гопчицького краєзнавчого музею, де директор Михайло Петренко провів цікаву екскурсію про минуле нашого села, його побут і людей.

Велика подяка нашому активу – хлопцям і дівчатам, які допомагали готувати і проводити фестиваль! Друзі, я дякую вам! Ціна вашої праці – це щиро вдячні гості та незабутні враження про нас! Христос Хрещається!” – зазначає сільський голова.

Святкування тривали до 18:00.

Наступного дня гопчицький актив знову зібрався, щоб прибрати територію проведення фестивалю. Водночас розчистили поле для гри в хокей і додаткове поле для катання на ковзанах.

Не так важливо гарно розпочати свято, як гарно його закінчити!☺