Нарешті в Гопчиці відкрили нову тренажерну залу, яку обладнали в приміщені колишньої котельні Будинку культури. Напередодні хлопці провели в ній перше тренування.

Будівельні роботи тривали майже рік. Школярі, працівники Будинку культури, садочку, музею та небайдужі односельчани безкоштовно допомагали підготувати приміщення для подальших робіт будівельників. Будівельні матеріали та роботу майстрів оплатив керівник фермерського господарства “Дружба-Л” Гопчиці Олексій Лісовий.

Так раніше виглядав вхід у приміщення

Так раніше виглядав вхід у приміщення

Спершу працювали над тим, щоб розібрати попередні конструкції і перегородки котельні, винести залишки опалювального котла та гори сміття, які були на підлозі.

Після цього майстри вирівняли підлогу та стіни, проклали нову електромережу в кімнаті, пошпаклювали та пофарбували стіни. В тренажерній залі встановили сучасне економне освітлення та нові розетки. Вирізали більший вхідний отвір і встановили нові вхідні двері.

В залі зробили гідроізоляцію від конденсату, поклали водостійкі ОСБ-плити та застелили спеціальну гумову плитку для спортивних і тренажерних залів.

Раніше тренажерна зала працювала у малій актовій залі Будинку культури, але після початку ремонту її тимчасово закрили, а згодом вирішили переобладнати непрацюючу котельню у тренажерну залу.