Гопчицю відвідали польські посадовці

Гопчицю відвідала делегація польських посадовців з Конецького повіту Свентокшиського воєводства у складі керівників гмін Фалкув (Генріха Конечни), Говарчув (Томаша Слоки) та радника гміни Войцеха Доманскі.

Делегація з Польщі прибула з офіційним візитом на запрошення Погребищенської міської ради та з нагоди відзначення 25-ї річниці проголошення Незалежності України.

У ході візиту посадовці з Польщі взяли участь в усіх заходах, присвячених 25-річниці незалежності України, які відбулись у Погребищах, Вінниці та в столиці нашої держави.

Крім того, представники іноземної делегації познайомилися з роботою органів місцевого самоврядування, побувавши на сесії міської ради та в Гопчицькій територіальній громаді.

В Гопчиці поляки зустрілись з сільським головою Романом Прилуцьким і працівниками сільської ради, а також відвідали Будинок культури, музей, дитсадок та школу.

У районній раді для гостей було організовано презентацію району, відбулася зустріч з головами сільських рад.

Між іншим, крім традиційних у подібних випадках запевнень про дружбу і співпрацю, візит мав цілком конкретні наслідки: по-перше, поляки запросили до себе в рамках культурного обміну ще три десятки школярів, по-друге, місцевій громаді Римо-католицької церкви обіцяно фінансову допомогу в реставрації храму.

Джерело: газета “Колос”