Волонтерська група Погребищенського району, в яку входить від громади Гопчиці Луценко Микола Захарович, привітала з Днем захисника України наших односельчан – Романа Недошовенка та Руслана Максименка, які зараз перебувають на передовій зони Операції об’єднаних сил (ООС).

Також військовим доставили передачу від громади Гопчиці. Керівник фермерського господарства “Дружба-Л” Олексій Лісовий передав 500 метрів електрокабелю для облаштування позицій. Долучились також і підприємці торговельних точок села, рибне господарство, а також працівники дитячого садочку та школи.

Школярі Гопчицької школи зібрали велику кількість продуктів – овочів, домашньої консервації, сала, круп, макаронів та солодощів.

Також Гопчицька громада вже традиційно передала бійцям домашніх оселедців, які готували працівниці дитячого садочку, а рибу надало наше рибне господарство (керівник Тетяна Вощило).

Згодом хлопці опублікували фото з тушонкою, яку виготовляє гопчицька компанія “Кодинка”. Військові кажуть, що вона найкраща.

“Від всієї громади Гопчиці щиро вітаю наших земляків та їх побратимів з Днем захисника України, Покровою Пресвятої Богородиці і Днем Українського козацтва. Дякуємо вам за службу! Тільки наша єдність, непорушна віра і патріотизм, взаємоповага, згуртованість і жертовність допоможуть перемогти ворога. Слава Україні!”, – каже сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.