Першого вересня пролунав перший дзвінок для учнів Гопчицької школи. Героями свята були не тільки першокласники, а й учні 11 класу, для яких наступний навчальний рік стане останнім у стінах рідної школи.

В перший клас Гопчицької ЗОШ І–ІІІ ступенів пішли 17 діток, всі вони отримали від сільської ради подарунок – набір першачка.

Цьогоріч для першокласників 1 вересня особливе, адже школярики йдуть до нової української школи. НУШ – це ключова реформа Міністерства освіти і науки, мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Для облаштування меблями першого першого класу за новими вимогами з бюджету сільської ради було виділено 10 тисяч гривень. Також сільська рада профінансувала харчування учнів 1-4 класів, дітей сиріт та дітей АТОвців.

Під час урочистої лінійки грамотами нагородили учнів, які влітку на День молоді взяли участь у велопробізі за маршрутом Гопчиця-Бабинці. Окремо грамоту передали учаснику велопробігу, учню Погребищенської школи №1 Стасу Недошовенку.

“Свято першого дзвоника завжди особливо урочисте і хвилююче, адже кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми відкриваємо у собі здібності, з’являються нові захоплення і визначаємо орієнтири на все життя. Бажаю учням сил і наcнаги на весь навчальний рік! Гарних оцінок, цікавих уроків і вірних друзів, з якими всі труднощі вдасться легко здолати!”, – каже сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.