Будинок культури Гопчиці отримав у подарунок сім духових інструментів. Вони якраз стануть в нагоді, адже в селі відновив роботу гурток духовиків для дітей. Заняття в Будинку культури проводить Олексій Лабенко.

В п’ятницю 29 січня депутат Погребищенської міської громади, директор АТП №10537 Микола Тарасюк передав Гопчиці сім одиниць духових інструментів, серед яких барабан, тромбони, туби і валторни.

“Ми дуже вдячні Миколі Олександровичу за щедрий подарунок. Такі інструменти, на жаль, ми не можемо дозволити собі закупити в Будинок культури на теперішній час. Хоч зараз гра на духових інструментах не дуже популярна, але ми намагаємось зацікавити і навчити молодь нотній грамоті. Це навіть певна традиція для Гопчиці, бо духовий оркестр тривалий час існував у селі, завдяки чому багато односельчан навчились грати на різних інструментах. Ми будемо відновлювати і підтримувати цю традицію”, – розповідає директор Будинку культури Гопчиці Олексій Лабенко.

В народному музеї села Гопчиці зберігається декілька фото духового оркестру села.

Сільський духовий оркестр, орієнтовно 1931 рік. 1. Павленко Клим Панасович – голова сільської ради 2. Павлюк Клим – керівник оркестру 3. Кириченко Трохим Мусійович 4. Скрипник Федот Якович 5. Луценко Омелько Захарович 6. Храбан Тарас Вакулович 7. Косовський Юхим Андрійович 8. Луценко Гнат Левкович 9. Шевченко Самсон 10. Храбан Терентій Юхимович

2. Павлюк Клим 3. Кириченко Трохим Мусійович 6. Храбан Тарас Вакулович 7. Косовський Юхим Андрійович