history_1200

ІСТОРІЯ ГОПЧИЦІ

­

Наше минуле

Напевно, немає нічого вічного на нашій землі, окрім людської пам’яті. З покоління в покоління передається красива легенда про невелике подільське село, яке існувало в урочищі Кодинка. Але, на жаль, в ХІІІ столітті його спалили під час набігу монголо-татари. Більшість люду загинуло, а ті, кому пощастило вижити, втекли в густі ліси понад річкою і там облаштували житло. Так зародилося нове село Гопчиця.

Витоки

Люди

Праця

Освіта

Армія

Культура

Публікації

805, 2022

Гопчиця відзначає День пам‘яті та примирення

8 Травня, 2022|Коментарі Вимкнено до Гопчиця відзначає День пам‘яті та примирення

Цьогоріч ми кажемо «Ніколи знову» інакше.Ми чуємо і кажемо «Ніколи знову» у час повномасштабної війни Росії проти України. Пройшли роки і нацистських окупантів під проводом Гітлера на українській землі змінили рашисти на чолі з Путіним.

3012, 2021

В Гопчиці відзначили річницю закінчення німецької окупації в роки Другої світової

30 Грудня, 2021|Коментарі Вимкнено до В Гопчиці відзначили річницю закінчення німецької окупації в роки Другої світової

У четвер, 30 грудня, громада Гопчиці поклала квіти до пам'ятника односельчанам, які загинули в роки Другої світової війни, а також відзначили річницю закінчення німецької окупації села. 30-го грудня 1943 року виповнюється 78 років із дня

2911, 2021

В Гопчиці вшанували жертв Голодомору та розстріляних односельчан 1943 року

29 Листопада, 2021|Коментарі Вимкнено до В Гопчиці вшанували жертв Голодомору та розстріляних односельчан 1943 року

До Дня пам'яті жертв голодоморів у Гопчиці вшанували односельчан, які загинули протягом голодних років, а також гопчицьких заручників, яких розстріляли 27 листопада 1943 року в селі. Громада Гопчиці традиційно долучилась до всеукраїнської акції "Запали свічку"