Працівники з благоустрою в Гопчиці протягом останніх днів демонтували кілька сотень оголошень незаконної реклами, яка була розміщена на електроопорах та рознесена вулицями села.

Перед тим у поштові скриньки домогосподарств Гопчиці також розклали рекламні оголошення про проведення інтернету. Вітер розсніс їх вулицями села і люди скаржились про засмічення прибудинкової території.

Працівники з благосутрою в результаті демонтували декілька сотень незаконних оголошень та прибрали вулиці від листівок.

Зазначимо, що згідно п. 7 ст. 8 Закону “Про рекламу”, розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється.

Згідно з ч. 1 ст.27 Закону “Про рекламу” особи, винні у порушенні законодавства про рекламу, несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до закону.

Крім того, згідно ст. 152 КупАП порушення держстандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.