У вівторок, 27 жовтня, напередодні Вечору усіх святих, більш відомого у всьому світі, як свято Хелловін, на базі народного музею історії Гопчиці відбувся майстер-клас для дітей із розпису гарбузів.

Майстер-клас проводила Шура Коротка, учасниками заходу були два десятки дітей із Гопчиці та Погребищ.

“Поки сільські бабусі не перерізали усі гарбузи для продажу гарбузових дзернят, ми вирішили провести класний і творчий захід. Будь-який майстер-клас – це чудова нагода для натхнення, творчості та спілкування. Розписи гарбузів виявилися дуже добрими та веселими, незважаючи на те, що свято Хелловін вважається похмурим і лякливим. Діти зображували переважно щирі і добрі усмішки, веселі візерунки та використовували яскраві кольори. Захід був дуже позитивним, учасники залишились задоволені та щасливі. Гарно попрацювали, усі великі молодці!” – розповідає організаторка заходу Шура Коротка.

“Дуже добре, що наш музей виконує не лише свою пряму музейну функцію, але є також гарним майданчиком для проведення різноманітних інтерактивних заходів для дітей. Таким чином ми можемо розповісти про історію та  традиції нашого села, нашої країни, а також знайомитись із культурою інших народів світу. У творчому форматі вивчати та досліджувати культурне різноманіття”, – зазначає директор народного музею історії села Гопчиця Михайло Петренко.