Як в Гопчиці Івана Купайла святкували

Мешканці Гопчиці продемонстрували, що вміють креативно і весело підійти до святкування Івана Купайла. Безумовно, максимум задоволення отримали наймолодші учасники свята. Починаючи з атракціонів і батутів, закінчуючи численними конкурсами і розвагами, малеча встигла всюди з азартом і задоволенням виконувала завдання ведучих.

На імпровізованій сцені діти розповідали вірші, співали, надували кульки, танцювали з капелюхами, рахували ґудзики, визначали найкращий вінок та власницю найдовшої коси… Солодка вата і цукерки в якості заохочення мали великий успіх.

Наталя Ващенко, ведуча заходу, подякувала всім, хто надав фінансову підтримку для якісного проведення свята, зокрема голові місцевого фермерського господарства “Дружба-Л” О. Лісовому, крім того, Ю. Жорняку, О. Дибському, В. Шевчуку, М. Мотрунічу, О. Малику, В. Науменку та О. Саліженку.

Чим лише не дивували організатори купальських розваг у Гопчицькій громаді! Різноманітні спортивні конкурси (армреслінг, перетягування каната, підтягування на перекладині, витискання гирі) допомогли визначити найсильніших, найвправніших та найвитриваліших учасників, любителі пінного напою спробували власні сили у новомодній грі бірпонг, а жінки продемонстрували кулінарну ерудицію.

Загалом свято було, як люблять казати, на всі смаки. Ті, хто віддає перевагу пасивному відпочинку, могли посидіти з бляшанкою пива і шашликом. Для тих глядачі, які не уявляють свято без концертної програми, було організовано виступи духового оркестру і вокальні номери у виконанні О. Дзьобка, А. Веркаш, М. Барана, Р. Недошовенка. Поціновувачі народних традицій мали можливість водити хороводи, пройти очищення купальським вогнищем, похизуватися вишиванками і вінками та, врешті, поспілкуватися у невимушеній атмосфері.

Авторка: Л. Мусієнко

Джерело: газета “Колос”