Гопчицька команда вкотре перемогла у футбольному турнірі “Дружба-Л” до Дня Перемоги, який вже сьомий рік поспіль проходить в Гопчиці.

Друге місце в турнірі посіла футбольна команда зі станції Погребище, третє – село Дзюньків.

Поєдинки були запеклі і цікаві, вболівальники, як завжди, не стримували емоцій на трибунах.

Музичний супровід турніру забезпечував Лабенко Олексій Іванович

Організатори також відзначили найкращих гравців турніру – Костянтина Хуторянського (“Дружба-Л”), Сергія Барабаша (станція Погребище), Олега Музичука (Дзюньків). Також найкращого воротаря – Олександра Любонька (“Дружба-Л”) і найактивніших вболівальників – Наталію Ящук, Яну Червінську і Миколу Михайловича Ільченка.

Капітани команд турніру: Костянтин Хуторянський (Гопчиця), Іван Олійник (Погребище), Олег Музичук (Дзюньків).

Воротарі: Олександр Любонько (Гопчиця), Роман Лесик (Погребище), Вадим Прокопець (Дзюньків).

Футбольний турнір проходив за фінансової підтримки керівника фермерського господарства “Дружба-Л” Олексія Лісового, після закінчення турніру переможці отримали кубки, грамоти та грошову винагороду.

Зазначимо, попередні роки команда Гопчиці також здобула перше місце у турнірі до Дня Перемоги.

Учасники футбольного турніру “Дружба-Л”, присвяченого Дню Перемоги. 12 травня, 2018 рік

Напередодні турніру хлопці проявили ініціативу і разом із сільським головою Романом Прилуцьким провели толоку на гопчицькому стадіоні – викосили газон, пофарбували ворота, поремонтували лавочки і вирубали кущі.

“Дякую ініціативній молоді, яка зголосилася і допомогла підготувати стадіон. Хлопці щороку допомагають в організації і ми гідно приймаємо гостей турніру”, – каже голова села Роман Прилуцький.