24 серпня – в день 25-річчя Незалежності України – в Гопчиці відбувся чемпіонат з вуличного футболу. Участь в турнірі взяли шість команд з різних вулиць села.

Турнір проходив за активної підтримки вболівальників, які хвилювались за свої команди.

У номінації “Найвправніші ноги” переміг Борис Степанович Ходак.

В номінації “Найкращий гравець” турніру перемогла Аліна Ващенко – єдина дівчина, яка змагалась з іншими за свою вулицю.

Дуже приємно, що до запеклої футбольної боротьби долучилися гравці різного віку – від найменших до літніх чоловіків.

Зазначимо, що турнір проходив без вікових та гендерних обмежень.

Отже, третє місце в турнірі посіла команда з вул. Кооперативної, друге місце команда з вул. Центральної, а чемпіоном турніру стала збірна команда з вул. Сорокопуда та вул. Шевчука.

“Хотів би подякувати хлопцям, які напередодні долучилися до толоки на сільському стадіоні і підготувати його до свята – Олексію Малику, Олександру Любоньку, Олександру Ващенку, Михайлу Штепурі, Владиславу Прилуцькому, Юрію Барову та Миколі Гнатюку”, – зазначив сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.

Музичний супровід турніру забезпечували: Олексій Лабенко та Роман Недошовенко.

На турнірі були присутні медичні працівники – Алла Овчарук та Тетяна Копецька, на щастя, їм не довелось надавати допомогу футболістам, адже турнір пройшов без жодних травм.

“Окремо хотів би подякувати спонсорам – Олексію Лісовому, а також телеканалам “Футбол-1” та “Футбол-2″, – які забезпечили футбольний турнір призами”, – додав голова села.

Нагадаємо, що Гопчиця здобула 1 місце у футбольному турнірі до Дня перемоги, а також стала чемпіоном у турнірі з футзалу серед сільських територіальних громад.