Громада Гопчиці передала чергову допомогу землякам в АТО

Громада Гопчиці в четвер, 18 серпня, передала землякам, які зараз перебувають в зоні бойових дій на Сході України, чергову волонтерську допомогу з продуктів харчування.

Жителі села принесли для передачі землякам свіжі овочі, домашню консервацію, сало, соняшникову олію, макарони, солодощі, чай, каву, засоби гігієни та ліки. Також до свята Маковія бійцям передали пиріжки з маком і мед.

Жителі Гопчиці принесли велику кількість продуктів, тому вже наступну волонтерську поїздку від району запланували на початок вересня.

Гостинці на Донбас везе місцева волонтерська група – депутат Погребищенської райради Сарбовійчук Сергій Миколайович та житель Гопчиці Луценко Микола Захарович.

Зазначимо, що на передовій на даний час несуть службу 5 жителів Гопчиці, а також 2 охороняють кордон України з боку Придністров’я.

Нагадаємо, це не перша поїздка волонтерської групи Погребищенського району. Напередодні Великодня вони відвідали наших солдат в Слов’янську, Краматорську, Костянтинівці, Авдіївці, Артемівську, Красному Лимані та Святогірську.