В Гопчиці відзначили Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Цього року у районному відділі культури вирішили відзначити свято у новому форматі – не в райцентрі, а в громадах району, першою з яких обрали Гопчицю. Свято проводилось за ініціативи начальниці відділу культури Погребищенського району Галини Кравчук, вона також була й ведучою заходу.

Перед офіційною частиною святкування та концерту в Будинку культури гості відвідали Краєзнавчий музей Гопчиці, де директор Михайло Петренко розповів про відновлення музею, створення нових експозицій та плани розвитку установи на майбутнє.

Також провів екскурсію колегам, під час якої розповів про минуле села, життя громади і продемонстрував зібрані експозиції.

Після відвідин музею гості вирушили до Будинку культури, де духовий оркестр зустрічав їх святковим маршем.

З вітальним словом до учасників свята звернулись перший заступник голови районної адміністрації Петро Шафранський, голова райради Сергій Волинський, а також Володимир Никитюк передав вітання від народного депутата Руслана Демчака.

Перед святковим концертом працівникам культури вручили квіти та грамоти.

Сільський голова Роман Прилуцький від громади також привітав працівників культури, окремо подякував за ініціативу і пильну увагу до громади Гопчиці начальниці відділу культури Погребищенського району Кравчук Галині Миколаївні. Крім того, сільський голова розповів про розвиток культурних ініціатив в селі та окремо подякував за підтримку місцевому господарству “Дружба-Л”.  На завершення Роман Прилуцький продемонстрував працівникам району невелике відео про Гопчицю і розвиток села.

Концерт для гостей району підготували працівники гопчицького Будинку культури. На сцені виступав колектив “МАЛЬВИ”, а також Микола Шоробура, Юлія Пашкова, директор Будинку культури Роман Недошовенко та духовий оркестр (Савелій Пухальський, Назар Прилуцький, Артем Лабенко, Володимир Чорний, Олексій Бабієнко).  На завершення пісню-подяку за гопчицьку привітність виконав дует Оксани Свридюк та Валентини Погойдаш, культпрацівниць села Очеретня.

Наостанок гості Гопчиці завітали до храму святих безсрібників Кузьми й Дем’яна.