В понеділок, 9 травня, у День перемоги над нацизмом в Гопчиці біля пам’ятнику невідомому солдату відбулась урочиста церемонія вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

Учасники церемонії поклали квіти до пам’ятника, привітали зі святом одного з ветеранів Скарбовійчука Івана Васильовича, який був присутній на святі.

 

Жителів села привітав зі святом голова фермерського господарства “Дружба-Л” Олексій Лісовий та голова сільської ради Роман Прилуцький.

“Друга світова війна вже давно закінчилась, але зараз питання війни та миру для українців, на жаль, так само є актуальним. 71 рік тому нашим дідам та прадідам вдалось перемогти окупанта, а тепер таке завдання стоїть перед нами – їхніми нащадками, адже частина нашої Батьківщини зараз окупована агресором.

Тому сьогодні ми повинні, пам’ятаючи уроки історії, разом докладати всіх зусиль для того, аби Україна стала справді вільною та незалежною. Лише наша згуртованість та взаємна підтримка допоможуть знову здобути перемогу”, – сказав Роман Прилуцький.

Школярі Гопчицької школи зачитали список жителів села, які загинули на фронті Другої світової війни та згадали імена солдат, які захоронені у братській могилі.

Учасники церемонії вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.