В Гопчиці пройшли урочисті заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та 74-річниці перемоги у Другій світовій війні.

9 травня відбулось покладання квітів від працівників підприємств та організацій нашого села – сільської ради, фермерського господарства “Дружба-Л”, рибного господарства, гопчицької школи і дитячого садочку, амбулаторії та будинку культури – до пам’ятника солдатам-землякам, які загинули у Другій світовій.

На урочистих заходах був присутній ветеран Другої світової Скарбовійчук Іван Васильович.

Після цього в Будинку культури відбувся тематичний кінопоказ, а на гопчицькому стадіоні пройшов VIII футбольний турнір “Дружба-Л”, який щороку проходить в Гопчиці до Дня Перемоги.

Незважаючи на прохолодну погоду, на стадіоні було спекотно. Усі команди активно боролись за перемогу і не мали наміру дарувати очки супернику, ігри були надзвичайно запеклими. На полі панувала дружня атмосфера.

В ході турніру Гопчицька команда “Дружба-Л” здобула перше місце, Погребищенське ДЮСШ – друге, команда гопчицьких юніорів – третє.

Кращим гравцем турніру від Гопчиці визначили Дмитра Андрощука, від Погребищ – Юрія Панасюка.

Футбольний турнір проходив за фінансової підтримки керівника фермерського господарства “Дружба-Л” Олексія Лісового, після закінчення турніру переможці отримали кубки та грошову винагороду. Переможці турніру отримали 500 грн, команда другого місця – 200 грн. Однак переможці, за традицією, віддали свою винагороду команді другого місця, натомість вони за свою винагороду купили морозива і пригощали присутніх на футбольному турнірі.

Організували та провели VIII футбольний турнір “Дружба-Л” Олександр Любонько та Валентин Заслоцький.

Напередодні турніру на стадіоні гопчицькі хлопці провели прибирання та підготовку поля до гри.

Нагадаємо, футбольний турнір “Дружба-Л” проходить в Гопчиці щорічно до Дня перемоги. Гопчицька футбольна команда вже не вперше здобуває перемогу в турнірі.