28 річницю Незалежності України активна молодь Гопчиці відзначила велопробігом Гопчиця-Круподеринці-Гопчиця та волейбольним турніром між командами сільських вулиць.

Вранці учасники велопробігу вирушили від Будинку культури в бік села Круподеринці. Під час маршруту група робила зупинки біля місця, де був знайдений найбільший монетний скарб у Вінницькій області.

Наступною була Шевченкова криниця біля старих мостів на Босому Броді, а кінцевою точкою стала церква з усипальницею графа Ігнатьєва та старий млин в Круподеринцях.

Дякуємо усім, хто допоміг із проведенням велопробігу: питною водою забезпечив підприємець Олександр Дибський, наш місцевий священик отець Іван домовився за екскурсію, яку провів паламар при храмі пан Микола. Окрема подяка шоферу технічної допомоги Луценку Миколі Захаровичу за супровід велогрупи.

Ввечері на шкільному стадіоні провели на змагання з волейболу між командами сільських вулиць. Участь взяло 5 команд – вул. Кооперативна, вул. Шевченка,
вул. Сорокопуда (Каміння), вул. Центральна та вул. Веселівка. Перемогла вул. Сорокопуда.

Напередодні стадіон до змагань підготували місцеві хлопці, вони викосили та впорядкували поле для гри: Штепура Михайло, Прилуцький Владислав, Ващенко Олександр та Ільїн Миайло.

“Вже стало традицією, що Гопчиця відзначає День Незалежності України активно. Попередні роки ми проводили змагання з футболу, а цього року вирішили трохи змінити активність і до 28 річниці Незалежності провели пізнавальний велопробіг до сусіднього села Круподеринці, а також змагання з волейболу між сільськими вулицями. Такі спортивні заходи – це гарний спосіб об’єднатись громадою і відзначити нашу незалежність разом”, – каже сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.

Нагадаємо, День Конституції та День молоді молодь Гопчиці також відзначила 30-кілометровим велопробігом за маршрутом Гопчиця-Немиринці.

Фото: Олександр Сачок