Цьогоріч Гопчиця вперше відзначила День молоді велопробігом. 18 учасників проїхали 20 км за маршрутом Гопчиця-Бабинці.

У марафоні міг взяти участь будь-хто – й діти, й дорослі. Серед семи дівчат наймолодшою учасницею була 7-річна Марина Штепура, найстаршим у велопробігу став 55-річний Валентин Заслоцький.

Велопробіг супроводжувала автівка поліції та медслужба. Керівник фермерського господарства “Дружба-Л” Гопчиці Олексій Лісовий забезпечив спортивний захід водою та транспортом, який доставив учасників назад в Гопчицю.

По прибуттю в Бабинці гопчицьку молодь гостинно зустріли, голова місцевої громади – Ольга Василівна Рава – провела учасникам велопробігу екскурсію селом, розповіла його історію, а також пригощали чаєм, солодощами і бутербродами.

З Бабинець частина учасників велопробігу повернулась в Гопчицю транспортом, а шестеро учасників – Владислав Прилуцький,  Петро Прилуцький, Сергій Прилуцький, Вікторія Прилуцька, Стас Недошовенко і Михайло Медведєв – їхали назад велосипедами, проїхавши загалом 41 км.

“Молодь – це завжди жага до відкриттів, знайомств, драйв і спорт. Саме тому ми другий рік поспіль відзначаємо День молоді активними заходами. В минулому році був біговий марафон в Гопчиці, цьогоріч вирішили відвідати сусідню громаду. Крім фізичного навантаження і милування природою, учасники змогли побачити, як живе і розвивається село. Дякуємо Бабинцям за теплий прийом і гостинність!”, – розповідає сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.