З нагоди Дня Конституції України і Дня молоді Гопчиця провела святковий 30-кілометровий велопробіг за маршрутом Гопчиця-Немиринці.

Цьогоріч участь у велопробізі взяло 36 дітей та дорослих. Наймолодшим учасником велопробігу був 4-річний Владислав Штепура.

Велогрупу за маршрутом супроводжував екіпаж поліції, медичної служби та МНС. Керівник фермерського господарства “Дружба-Л” Гопчиці Олексій Лісовий забезпечив спортивний захід водою та надав автобус, який привіз учасників назад до села.

У пункті призначення – селі Немиринці Житомирської області – гопчицьку групу зустрів сільський голова Володимир Сіротка. Він розповів про історію села, його пам’ятки та місцеві підприємства, а також особисто провів екскурсію селом – продемонстрував новозбудований ландшафтний парк Ян, набережну Яніну, відреставровану школу, футбольне поле зі штучним покриттям та майданчик тренажерів, а також відреставрований Палац культури.

З Немиринець частина учасників велопробігу повернулась в Гопчицю автобусом, а найстійкіші їхали назад велосипедами, подолавши загалом 60 км.

“Вже втретє ми в Гопчиці відзначаємо День молоді в активному форматі. Велопробіг – це не лише фізична активність для молоді, а й чудова нагода поспілкуватись в дорозі, помилуватись красою нашого Поділля і побачити, як живуть і розвиваються села в сусідньому районі. Цього року нас гостинно зустріли в Немиринцях Житомирської області. Вдячний сільському голові Володимиру Сіротці за цікаву і щиру екскурсію чудовими Немиринцями”, – зазначає сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.

Нагадаємо, минулого року День молоді відзначили велопробігом за маршрутом Гопчиця-Бабинці.