В Гопчиці до Дня прапора встановили щогли з трьома прапорами та провели турнір між футбольними командами села до 30-річниці відновлення незалежності України.

23 серпня в Гопчиці в центрі села урочисто підняли три прапори – жовто-блакитний, червоно-чорний та прапор із емблемою села.

Після цього на стадіоні відбувся футбольний турнір між командами села – жіночою збірною командою, ветерани команди “Дружба-Л”, лівого та правого берегів Гопчиці.

Перше місце в турнірі посіла команда лівого берега з результатом 5 балів, друге місце команда з правого берегу Гопчиці з результатом 5 балів, третє місце – ветерани “Дружба-Л” (3 бали) і четверти місце жіноча команда Woman the best (1 бал).

“Вперше з часу відновлення незалежності України громада Гопчиці з власної ініціативи та власними силами спорудила щогли і в День прапора урочисто з громадою села підняли наші прапори. Ці українські символи щодня будуть підіймати дух і своїми барвами нагадуватимуть про високу ціну, яку заплатила наша нація в боротьбі за свободу.

Від громади Гопчиці висловлюю подяку керівнику фермерського господарства “Дружба-Л” Олексію Лісовому, який забезпечив призовий фонд футбольного турніру до Дня незалежності.

Дякую нашій молоді села, яка приєдналась до підготовик та участі у святкових заходах. Слава Україні!” – зазначив староста Гопчиці Роман Прилуцький.

24 серпня під час святкових заходів до 30-річчя відновлення незалежності України у Погребищі художній керівник Будинку культури Гопчиці та учасник бойових дій на Донбасі Роман Недошовенко виконав пісню Океану Ельзи “Обійми мене”.