Новий навчальний 2020 рік став дуже незвичним для учнів та вчителів, адже вперше школи в Україні розпочали навчання в умовах пандемії. 1 вересня в Гопчиці стартувало навчання в Гопчицькій загальноосвітній школі, а також відновив роботу з посиленими заходами безпеки дитячий садок.

У 2020 році сільська рада Гопчиці спільно з педагогічним колективом Гопчицької  загальноосвітньої школи перемогли у 17 обласному конкурсі розвитку громад Вінницької області, який передбачає співфінансування будівництва вбиральні у приміщенні старої школи (100 000 грн – грант, 75 000 – Гопчицька сільська рада, 30 000 – Погребищенська районна рада, 50 000 грн – керівник фермерського господарства “Дружба-Л” Олексій Лісовий). Крім того, сільська рада Гопчиці надала додаткову субвенцію в розмірі 25 000 грн на виготовлення проектно-кошторисної документації. Кошти перераховані в Погребищенський райвідділ освіти та перебувають в стані очікування реалізації проекту.

Також перед початком новогонавчального року було виділено:

– 136 590 грн на харчування (учнів молодших класів);
– 5 000 грн закупівля фарби;
– 8 000 грн закупівля меблів для першого класу;
– 3 996 грн подарунки для першокласників.

До нового навчального року Гопчицька сільська рада закупила для дитячого садочку:

– ігровий майданчик (48000 грн, очікуємо на встановлення);
– вогнегасники (2150 грн);
– засоби захисту та медикаменти (6000 грн);
– господарські товари (4800 грн);
– холодильник (8639 грн);
– забезпечення харчування та електроенергія до кінця поточного року.

1 вересня учням з Гопчиці та Погребищ, які брали участь у велозаїздах на День Конституції, День молоді та День Незалежності, вручили пам’ятні грамоти.

“Цьогоріч Гопчиця, як і вся Україна, входить у навчальний рік з посиленими заходами епідеміологічної безпеки. Спільними зусиллями нам вдалось добре підготуватись до нового навчального року та відновити роботу дитячого садочку. Від Гопчицької сільської ради хочу окремо подякувати керівнику фермерського господарства “Дружба-Л” Олексію Лісовому за забезпечення умов навчального процесу, а саме придбання інтерактивних дошок з необхідним обладнанням та устаткуванням. Також господарство надало матеріали для облаштування благоустрою шкільного спортивного майданчику. Окрема вдячність працівникам дитячого садочку та педагогічному колективу гопчицької школи за готовність працювати в таких непростих умовах. Спільними зусиллями нашій громаді все вдасться, а діти й надалі продовжать навчання і отримають високий рівень освіти”, – наголошує сільський голова Гопчиці Роман Прилуцький.

Фото: Шура Коротка